5G to Najbardziej niebezpieczny rozwój technologiczny tysiąclecia

https://youtu.be/WBpZFqR6Qzk

5G: Najbardziej niebezpieczny rozwój technologiczny tysiąclecia

INTERNET RZECZY: FASCYZM PRZEZ INNĄ NAZWĘ.POWERED BY 5G

SŁUCHAJ SIĘ, ŻE TOMASZ I ZWALCZA TEN TEMAT PRZED PRZECZYTANIEM RAPORTU.PROSZĘ KLIKNIJ NA ERIC SCHMIDT GLOBAL TECH LORD

przez anonimowych Patriotów

Jesteśmy zanurzeni w mikrofalowym oceanie częstotliwości elektromagnetycznych, tonących w negatywnych skutkach dla zdrowia, których amerykański Departament Zdrowia i Usług Społecznych i jego odpowiednicy na całym świecie są całkowicie nieświadomi lub współdziałają ze złem w tworzeniu zaawansowanego technologicznie systemu, który zniewoli ludzkość w zamknięciu planety Ziemia, cały czas czyniąc nas bardziej chorymi i kontrolowanymi.

Anonimowi Patrioci nie przesadzają. Zdecydowanie zalecamy przeczytanie tego artykułu, aby zrozumieć, jaki świat pozostawiasz swoim dzieciom i wnukom. Jeśli czekamy na kogoś, kto rozwiąże ten ogromny problem, podnieśliśmy białą flagę poddania się.

Nikt nie jest gotowy na tsunami promieniowania piątej generacji (5G), które zostało rozpętane przez Federalną Komisję Łączności, której jedynym problemem zdrowotnym jest to, czy 5G „rozgrzeje” ludzką skórę w pewnym stopniu.

Dopiero gdy 5G „gotuje” ludzi, FCC i służby zdrowia i ludzi rozważą wszelkie negatywne skutki zdrowotne tej nowej generacji promieniowania „poza mikrofalami” 5G milimetra (milisekundy), które będzie emitowane z 300 000 nowych wież telefonii komórkowej w każdej społeczności amerykańskiej – przychodząc na biegun użyteczności w pobliżu. Być może FCC powinna umieścić swoje zbiorowe głowice w kuchence mikrofalowej, włączyć je, a następnie powiedzieć, że mikrofale i mili-fale są nieszkodliwe.

Kto sprawdza negatywne skutki zdrowotne innowacji technologicznych z radiacji bezprzewodowej pierwszej, drugiej, trzeciej i czwartej generacji? Nie mówiąc już o piątym pokoleniu…

5g - 1
Pięć pokoleń telefonów komórkowych

Rząd USA jest stróżem patentów, innowacji, standardów bezpieczeństwa, a przede wszystkim broni każdego nowego urządzenia, które może być używane przez wojsko. Cyberwojenność jest obecnie najważniejszym teatrem działań militarnych, a dzięki rozszerzeniu ustawy o obronie narodowej umożliwiła wojsku pracę w granicach krajowych.

Wprowadzenie 5G, które jest autoryzowane przez FCC, w połączeniu z innymi amerykańskimi agencjami (DoD, CIA, FBI itp.), Jest kolejnym eksperymentem w zakresie uzbrojenia Internetu i wszystkich otaczających go technologii cyfrowych, w tym wykorzystania telefony komórkowe, nadawanie bezprzewodowe, komputery bezprzewodowe i 100 miliardów urządzeń bezprzewodowych, które będą połączone z Internetem przedmiotów w ciągu najbliższych kilku lat.

W INNYCH SŁOWACH – „Nikt nie monitoruje innowacji technologicznej, z wyjątkiem wojsk i korporacji, które robią swoje licytacje”.

Nikt nie testuje skutków ubocznych zbrojnych innowacji wojskowo-korporacyjnych, takich jak internet (pierwotnie nazywany DARPANET), Facebook, Twitter i inne „eksperymenty” Agencji Zaawansowanych Projektów Badawczych Obrony (Departament Obrony) i Q-Tel (Centralna Agencja Wywiadowcza). Po prostu jesteśmy wykorzystywani jako „świnki morskie” w trwającym eksperymencie dotyczącym tego, jakie pola elektromagnetyczne i promieniowanie o pełnym spektrum mają dla człowieka.

LUB GORĄCY, PLANETARNI LICENCJOBIORCY SĄ GWARANTUJĄCY LUDZIE ŚWIATA W RODZAJU GLOBALNEGO FASCYZMU POWOŁANEGO „INTERNET RZECZY”, WIEDZIEĆ CAŁKOWICIE, JAK SZKODLIWE TE INNOWACJE SĄ DO ŻYCIA I MAJĄ PEŁNĄ INTENCJĘ WDRAŻANIA NOWEGO I LEPSZEJ WERSJI FASCYZM NIŻ BYŁO W OSTATNIEJ WIEKU.

NIE SĄ EKSPERYMENTAMI. TO JEST WSZYSTKIE WOJNY NA LUDZKOŚCI. ICH INTENCJE SĄ DOKŁADNE: ODKRYJ NAS. KONTROLA NAS. PODSUMUJ NAS.

W niniejszym raporcie wywiadu obywatelskiego wykazujemy, że 5G jest niebezpieczny dla zdrowia ludzkiego – psychicznie, psychicznie i fizycznie. Ludzkość musi jeszcze poradzić sobie z epidemią chorób cyfrowych, które już zaatakowały osoby zanurzone w częstotliwościach, począwszy od mikrofal, które bombardują i przenikają codzienne życie za pomocą urządzeń cyfrowych, które są już używane. Anonimowi Patrioci pisali o chorobach powstałych w wyniku korzystania z Internetu, telefonów komórkowych i mediów społecznościowych w poprzednich artykułach.

Pokazaliśmy, że zabawki technologiczne są bronią technologiczną w poniższych raportach wywiadu obywatelskiego:

Frankenstein i Smart Phone

BEHOLD: FRANKENSTEIN Z NASZEGO DNIA

Big Brother Watching You – For Real

Planują kontrolować wszystko w swoim życiu

Kiedy politycy debatują, kto zainstaluje i zapłaci za nowe 300 000 wież i anten, które muszą być dostępne dla 5G, aby osiągnąć swoje cele, czy którykolwiek z nich zażądał dokładnego zbadania skutków obecnych systemów?

Przed przystąpieniem do 5G, musimy WYMAGAĆ, aby nasi wybrani urzędnicy ZABRANIŁ I OPTYMALIZUJĄ wdrożenie 5G, dopóki nie zostaną przeprowadzone znaczące badania nad skutkami, jakie 1-4G już na nas miały. Następnie 5G należy przetestować pod kątem zgodności z życiem na Ziemi.

Przy okazji, cele 5G wykraczają poza to, co każdy może sobie wyobrazić w tym momencie, zarówno pod względem zaawansowania technologicznego, jak i zagrożeń dla zdrowia, które towarzyszą tym „postępom”. Wielu twierdzi, że ludzkość prawie nie dogoniła zaawansowania technologicznego 4G, a badania nad negatywnymi skutkami 4G pokazują, że „technologia powoduje poważne szkody dla ludzi, zwierząt, roślin i całego środowiska”.

Pomimo przytłaczających dowodów, że pola elektromagnetyczne na wszystkich poziomach powodują nieodwracalne szkody dla ludzi od DNA po funkcjonowanie mózgu, zwolennicy 5G pędzą naprzód, jak gdyby wyższe prędkości przetwarzania były warte trwałego uszkodzenia ludzi.

Wydaje się, że 5G będzie tylko zaletą dla maszyn, a nie dla ludzi.

WI-FI Z PRZESTRZENI

Najsmutniejszą częścią całego 5G i promieniowania milifalowego jest to, że większość ludzi nie wie, że wojsko, dzięki Alphabetowi Erica Schimdta (Google), ma już orbitujące satelity, które mogą przesyłać częstotliwości radiowe mikrofal i fal milowych, aby zapewnić koc Wi-Fi dla całych hrabstw. Schimdt i Elon Musk rywalizują o dominację globalnego Wi-Fi, a USA wspierają plan Muska, aby mieć 4100 satelitów, które pokryją cały glob.

Atlas robotaSchmidt planuje mieć 3000 platform satelitarnych, z których wiele będzie obsadzonych i wyposażonych w jego opatentowane „super-routery” i „super-kosmiczne serwery”, które zapewnią cały Internet, telefon komórkowy i pełne spektrum transmisji z jego prywatnego globalny „sky-net”. Schimidt planuje zmonopolizować rynek, tak jak zrobił to z Google, Gmail, YouTube, Facebook (główny inwestor) i Atlas Warrior Robot.

Wkrótce Wi-Fi będzie padało na wszystkich z nas i nie będzie gdzie się ukryć. Patrioci, musimy powstrzymać tę szaloną chęć, by zejść z urwiska. Po prostu nie potrzebujemy najnowszej innowacji – może poczekać, aż ludzie dogonią maszyny. Jeśli pozwolimy, aby innowacje technologiczne były kontrolowane przez interesy wojskowe i korporacyjne, jesteśmy skazani na dalszą drogę ku większej ilości broni masowego rażenia. Są one trzymane w dłoniach. Nasze telefony komórkowe są narzędziami inteligencji maszynowej, które nie są ludźmi, nie są językami maszynowymi, których nie potrafimy zrozumieć, oraz możliwościami maszyn, których nie potrzebujemy i które nam szkodzą.

Eksperymenty technologiczne na ludziach to stara historia, niezależnie od tego, czy mówimy o paleniu papierosów, glifosatach, produktach denaturowanych i GMO, czy też o wielu „Zatwierdzonych przez rząd” lub dopuszczonych przez rząd truciznach, które nas osłabiają, osłabiają i zabijają. Proliferacja 5G jest kolejną w długiej linii żałosnych pomysłów „dozwolonych”, a następnie niesłusznie „usankcjonowanych” przez regulatorów, którzy ignorują obawy o zdrowie ludzkie i służą innowacjom ze względu na innowacje.

Ponownie, przypominamy czytelnikom, że nasi planetarni zniewoleni są w pełni świadomi tych niebezpieczeństw, a 5G i Internet Rzeczy stanowią integralną część ich planu przejęcia świata – rodzaj faszyzmu hi-tech z korzeniami tak głębokimi jak naziści , Prescott Bush i Biuro Usług Strategicznych (OSS).

UNIWERSALNY ATAK WI-FI

Komunikacja bezprzewodowa przejęła domy, biura i miejsca publiczne – po prostu nie można od niej uciec. Możesz ukryć się w osłoniętym pokoju lub w świątyni chroniącej przed smogiem elektrycznym, aby ukryć się przed polami elektromagnetycznymi, mikrofalami i falami. A dla około 1,5 – 3 procent populacji na całym świecie, które są „nadwrażliwością elektromagnetyczną”, wkrótce może to być jedyna opcja. Biernej, mimowolnej ekspozycji na promieniowanie elektromagnetyczne nie można uniknąć dzięki atakowi 5G.

Pszczoły umierają, umieramyObecnie w Ameryce istnieje ponad 250 000 publicznych hotspotów Wi-Fi wykorzystujących ponad 150 000 wież telefonii komórkowej. Rosnąca popularność Wi-Fi jest następstwem gwałtownego wzrostu liczby bezprzewodowych telefonów komórkowych, a wśród zwiększonych obaw dotyczących zagrożeń dla zdrowia związanych z nasycającymi poziomami promieniowania elektromagnetycznego. Mikrofale przy obecnych poziomach ekspozycji są związane z uszkodzeniem mózgu, uszkodzeniem DNA, guzami mózgu, nowotworami, chorobą mikrofalową, upośledzeniem funkcji poznawczych, upośledzeniem reprodukcji i płodności, dotykającymi ludzi, gryzonie, ptaki i pszczoły.

Profesor Trevor Marshall, dyrektor ds. Badań nad autoimmunologią w Kalifornii, mówi:

„Nowa technologia bezprzewodowa 5G obejmuje fale milimetrowe (niezwykle wysokie częstotliwości) wytwarzające fotony o znacznie większej energii niż nawet 4G i Wi-Fi. Zezwolenie na stosowanie tej technologii bez udowodnienia jej bezpieczeństwa jest skrajnie lekkomyślne, ponieważ wiadomo, że fale milimetrowe mają głęboki wpływ na wszystkie części ludzkiego ciała ”.

CO TO SĄ ZAGROŻENIA EMF

Częstotliwości elektromagnetyczne (EMF) wyrażane są w jednostkach zwanych hertzami (cykle na sekundę), w skrócie Hz, gdzie im wyższa częstotliwość, tym mniejsza długość fali.Widmo zaczyna się od fal radiowych prądu stałego i ekstremalnie niskiej częstotliwości (większa długość fali) i kontynuuje promieniowanie mikrofalowe, promieniowanie podczerwone i ultrafioletowe, promieniowanie rentgenowskie i promieniowanie gamma.Urządzenia gospodarstwa domowego znajdują się na skrajnie niskim końcu widma, generując pola elektromagnetyczne w zakresie od trzech do trzystu Hz. Promieniowanie mikrofalowe – emitowane przez wszystkie obecne urządzenia bezprzewodowe – waha się od trzystu megaherców (MHz) do trzystu gigaherców (GHz). (A MHz równa się milionowi Hz, a GHz to jeden miliard Hz.)

W przeciwieństwie do poprzednich generacji usług komórkowych, 5G będzie transmitować nie tylko częstotliwości niskich pasm, ale także postać promieniowania mikrofalowego o bardzo wysokiej częstotliwości zwanego falami milimetrowymi (milifalami), które wahają się od około trzydziestu do trzystu GHz). Fale milimetrowe oferują mnóstwo dotychczas niewykorzystanego widma, które przemysł telekomunikacyjny chętnie wykorzystuje. „Dobre” widmo jest prawie wyczerpane, co powoduje niedobory widma i konflikty. Fale milimetrowe mogą odciążyć niższe częstotliwości i zapewnić cenne pożądane widmo potrzebne do ekspansji. Technologia fal milimetrowych obiecuje niesamowicie szybką pojemność rzędu rzędów powyżej 4G.

5g - 2

Anteny potrzebne do przesyłania i odbierania sygnałów 5G mogą być bardzo małe, ale mają znacznie krótsze zakresy transmisji. Branża planuje osiągnąć pożądany poziom wydajności dzięki wysokiej mocy transmisji i macierzom o wysokim zysku, które zwiększają efektywną moc promieniowania, aby znacząco zwiększyć zasięg. Szeregowe anteny 5G zaatakują miasta potężnymi małymi antenami komórkowymi. Będzie to wszechobecny system 5G małych komórek antenowych i „rozproszonych systemów antenowych” (DAS) na słupach użytkowych lub świetlnych i innej infrastrukturze publicznej – promieniejący intensywnym promieniowaniem mikrofalowym w stopach okien sypialni, szkołach, ośrodkach opieki dziennej, domach opieki, biurach i wszędzie indziej.

5G - 3

Ogromna większość ustaw legislacyjnych promujących infrastrukturę 5G (już uchwalonych lub niedługo minionych w osiemnastu stanach USA) pozbawi władzę lokalną – i obywateli – prawa publicznego do drogi. Innymi słowy, gminy i mieszkańcy nie będą w stanie powiedzieć „nie”, gdy media zamontują anteny 5G na latarniach i słupach w ich stoczniach, firmach i szkołach.

W odpowiedzi wiele społeczności w USA organizuje się, aby powstrzymać prewencję i utrzymać lokalną kontrolę.

Rozwijanie technologii 5G odbywa się w kontekście szerszego bezprzewodowego przejęcia. Na przykład sieć bezprzewodowa (Wi-Fi) przeszła od „niszowej technologii” na początku nowego tysiąclecia do preferowanej przez konsumentów metody dostępu do Internetu, z Wi-Fi w siedmiu na dziesięć amerykańskich gospodarstw domowych z dostępem szerokopasmowym od początku 2017 r.

RAK I INNE ZAGROŻENIA DLA ZDROWIA

Gwałtowne rozprzestrzenianie się źródeł promieniowania elektromagnetycznego – wież komórkowych, telefonów komórkowych, telefonów bezprzewodowych, Wi-Fi, inteligentnych liczników itd. – wymaga wysokich cen na nasze zdrowie. Obecnie istnieją tysiące badań naukowych dokumentujących niezliczone negatywne skutki biologiczne promieniowania mikrofalowego. Te efekty biologiczne obejmują raka, uszkodzenia DNA, problemy sercowo-naczyniowe, zwiększone hormony stresu, zaburzenia snu, depresję, bóle głowy, drażliwość i upośledzenie płodności. Szczególnie niepokojące są badania oceniające raka i promieniowanie bezprzewodowe.

Międzynarodowa Agencja Badań nad Rakiem Światowej Organizacji Zdrowia sklasyfikowała promieniowanie mikrofalowe ze wszystkich urządzeń bezprzewodowych jako potencjalny czynnik rakotwórczy dla ludzi w 2011 r. W 2016 r. Amerykański Narodowy Program Toksykologiczny opublikował wyniki największego na świecie badania na temat zagrożeń dla zdrowia w sieci bezprzewodowej, znajdując raka u 5,5 procent grupy narażonej i brak raka w grupie kontrolnej.

Inne najnowsze badania podkreślają silne dowody na związek między rakiem mózgu a długotrwałym korzystaniem z telefonu komórkowego; zwiększona częstość występowania co najmniej dziesięciu innych nowotworów towarzyszących rozpowszechnianiu technologii bezprzewodowych, w tym inwazyjnych nowotworów piersi u młodych kobiet noszących telefony komórkowe przy piersi; i promocja nowotworu w odpowiedzi na bardzo niski poziom ekspozycji na promieniowanie bezprzewodowe.

Technologia 5G prawdopodobnie zmieni te poważne zagrożenia dla zdrowia w kryzys zdrowia publicznego. Wszechobecne rozmieszczenie małych anten komórkowych uwolni nienaturalny i całodobowy milimetr (falę milową) i promieniowanie mikrofalowe, które jest znacznie silniejsze niż wszystko, czego wcześniej doświadczyło widmo elektromagnetyczne. W rzeczywistości armia amerykańska wykorzystuje fale milimetrowe – które podróżują tylko na niewielką odległość – jako nieśmiercionośną broń do kontroli tłumu, ponieważ fale oddziałują na powierzchnię ciała i powodują uczucie pieczenia skóry na wyższych poziomach mocy.

Oczekuje się, że słabsza, ale przewlekła ekspozycja, której większość z nas doświadczy poza naszymi domami, szkołami i przedsiębiorstwami, spowoduje poważne skutki zdrowotne, w tym wyższe wskaźniki raka skóry, zaćmy, nieprawidłowości pracy serca i nieprawidłowości płodu.

EMFS – SILENT RADIATION

Promieniowanie elektromagnetyczne i promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości radiowej mikrofalowej to nie tylko uczulające i drażniące osoby ze zdiagnozowanym EMS (wrażliwością elektromagnetyczną) lub EHS (nadwrażliwość elektromagnetyczna). Wyniki badań NIH National Toxicology Program o wartości 25 milionów dolarów wykazały, że po zaledwie dwóch latach ekspozycji promieniowanie EMF jest rakotwórcze i mutagenne dla ogółu społeczeństwa. Dziesiątki tysięcy opublikowanych badań naukowych, sięgających przynajmniej lat 70. i późniejszych, zidentyfikowało szeroki zakres ludzkich chorób związanych z ciągłym narażeniem na promieniowanie elektromagnetyczne niskiej częstotliwości, w tym niepłodność, zaburzenia immunologiczne i autoimmunologiczne, problemy sercowo-naczyniowe, ADHD, zaburzenia snu, koncentracji, problemy z pamięcią i uczeniem się. i więcej.

Przeprowadzono więcej badań nad EMF niż w przypadku innych toksyn środowiskowych.Szkody te zostały dobrze sprawdzone, zanim technologia bezprzewodowa została skomercjalizowana przez wprowadzenie telefonów komórkowych. Na przykład, EHS (lub Choroba Mikrofalowa / Choroba Radiacyjna, jak wcześniej wspomniano) została uznana przez sądy dekady temu (Mtr. Yannon vs. Nowy Jork Tel. 86 AD2d 24, 1982).

Nadajnik 5GSzeroki zakres negatywnych skutków dla zdrowia wynikających z narażenia na promieniowanie technologii bezprzewodowej w większości został zignorowany, a branża bezprzewodowa wykorzystała swoje rozległe zasoby finansowe, aby wprowadzić w błąd opinię publiczną, nasz rząd, urzędników wybieranych przez władze federalne i stanowe oraz Kongres o stanie nauka o promieniowaniu mikrofalowym o częstotliwości radiowej oraz o stopniu i odmianach spowodowanej przez niego ludzkiej choroby. Ogromne zasoby finansowe przemysłu bezprzewodowego to zyski osiągnięte w wyniku dziesięcioleci oszustw na opinii publicznej, którzy uwierzyli, że technologia bezprzewodowa jest bezpieczna.

Rozwój technologii bezprzewodowej opiera się na fałszywym założeniu, że promieniowanie bezprzewodowe, tj. Promieniowanie niejonizujące na poziomie nietermicznym, nie jest szkodliwe. Jednak wiele tysięcy badań i raportów na temat promieniowania radiowego przez amerykańskie agencje rządowe, takie jak NASA, amerykańskie siły zbrojne, marynarka wojenna i siły powietrzne – w tym raporty o chorych żołnierzach marynarki wojennej i wśród pracowników rządowych – potwierdziło się dziesiątki lat temu i ponad wszelką wątpliwość, że to założenie jest fałszywe.

Istniejące standardy narażenia bezprzewodowego nie zapewniają odpowiedniej ochrony zdrowia publicznego. FCC, EPA i WHO nie zdołały dotrzymać kroku tej technologii i bronić opinii publicznej przed interesami dużych korporacji telekomunikacyjnych. W 2015 r. 225 czołowych naukowców i badaczy EMF i promieniowania radiowego z 41 krajów zwróciło się do Organizacji Narodów Zjednoczonych z prośbą do Światowej Organizacji Zdrowia o wywieranie silnego przywództwa we wspieraniu opracowywania bardziej ochronnych wytycznych dotyczących pól elektromagnetycznych, zachęcaniu do środków ostrożności i edukowaniu społeczeństwa w zakresie zdrowia ryzyko, w szczególności ryzyko dla dzieci i rozwój płodu (International EMF Scientist Appeal).

PROMIENIOWANIE MIKROFALOWE Z KOMÓRKÓW, ROUTERÓW WI-FI I PODOBNYCH URZĄDZEŃ KONCENTRUJĄ DWUDZIESTY W KOBIETIE.

PROMIENIOWANIE KOMÓREK MIKROFALOWYCH KOMÓREK NIENIZUJĄCYCH ZOSTAŁ RÓWNIEŻ ZWIĄZANY Z ALZHEIMEREM I NIESTANDARDĄ, SZCZEGÓLNIE U MĘŻCZYZN, KTÓRYCH, JAK AUTORYZACJA, ZWIĘKSZA SIĘ SZYBKO.

5G ZARZĄDZAJ PRZECIW CZŁOWIEKOM

Rewolucja 5G zbliża się ku nam i przyniesie zupełnie nową erę szkód spowodowanych ultrawysokim promieniowaniem mikrofalowym . 14 lipca 2016 r. FCC głosowało za uwolnieniem 5G w Stanach Zjednoczonych, aprobując szerokie zasady Spectrum Frontiers, aby pasma widmowe powyżej 24 GHz były dostępne dla 5G, mimo że poważne zagrożenia dla zdrowia są związane z rozprzestrzenianiem się technologii telefonii komórkowej.

Głosowanie 14 lipca poprzedziło miesiąc wcześniej ogłoszenie przez przewodniczącego FCC, Toma Wheelera, 20 czerwca, w którym entuzjastycznie zapowiedział nadchodzące wprowadzenie aplikacji i sieci 5G jako „zmieniacza gier” i „priorytetu narodowego”, który będzie generują „dziesiątki miliardów dolarów”. FCC automatycznie zatwierdziła użycie niesprawdzonych częstotliwości, co powinno ostrzegać nas przed potencjalnymi zagrożeniami.Nie chcieli nawet sprawdzać jego wpływu na żywe organizmy.

5G - 4
Tom Wheeler, były przewodniczący Komisji FCC

Poniżej znajduje się pełne przemówienie przewodniczącego Komisji ds. Komunikacji Federalnej Toma Wheelera z 20 czerwca 2016 r., Zawierające wszystkie szczegóły dotyczące przejęcia „Wielkiego Brata” przez 5G i Internet przedmiotów:

Sieć 5G będzie korzystała z pasm wyższych częstotliwości niż wcześniej uważano za możliwe – są to niesprawdzone częstotliwości od 24 do 100 GHz lub więcej. Wheeler powiedział, że wprowadzenie nowych częstotliwości będzie wymagało nowych anten – przeznaczonych do celowania i wzmacniania sygnałów – nowej infrastruktury i masowego rozmieszczenia wież w całych Stanach Zjednoczonych.

SZCZEGÓLNIE ODRZUCANIE POJĘCIA 5G WYŁĄCZNIE DLA URBAN – USE, WHEELER ZAPAMIĘTAŁ, ŻE WSZYSTKIE OBSZARY, W TYM WSPÓLNOTY WIEJSKIE, BĘDĄ SATURATOWANE.

Orędownicy zdrowia twierdzą, że 70% badań innych niż branżowe ocenia promieniowanie bezprzewodowe jako szkodliwe. Dzięki badaniom branżowym efekty są odwrotne – tylko 32% pokazuje, że promieniowanie bezprzewodowe jest szkodliwe. Ale tak czy inaczej, niebezpieczeństwa są jasne i są ignorowane przez rząd.

5g - 6
Różne badania potwierdzają szkodliwe skutki

Verizon i T-Mobile ujawniają, że są przedmiotem sporów dotyczących domniemanych skutków zdrowotnych telefonów bezprzewodowych i nadajników częstotliwości radiowych. Firmy ostrzegają, że może to spowodować znaczne szkody; przyznają również, że istnieją technologie bezprzewodowe i niekorzystne skutki zdrowotne – w tym zagrożenie rakiem. Nokia jest już oskarżonym w 19 odrębnych sprawach sądowych złożonych w Waszyngtonie, twierdząc, że emisje radiowe z telefonów komórkowych spowodowały guzy mózgu powoda. Pozwy dotyczą spisku całej branży w celu manipulowania nauką i testowania wokół wytycznych dotyczących emisji.

NAUKOWCY MÓWIĄ

Naukowcy z Wired Technology – grupy dążącej do zmiany prawa w celu ochrony wszystkich żywych stworzeń przed promieniowaniem – wskazują, że promieniowanie mikrofalowe o częstotliwości radiowej jest stworzonym przez człowieka, toksycznym czynnikiem, który powoduje szkody biologiczne. Obecnie jesteśmy bombardowani od 700 do 2,1 miliarda mikrofal na sekundę – dla danych z telefonów komórkowych – i od 2,4 miliarda do 5,8 miliarda MWPS dla danych Wi-Fi na tablety i laptopy. Wraz z wdrożeniem 5G grupa informuje, że wyniki stworzą dodatkowe impulsowe mikrofale o mocy od 24 do 90 miliardów MWPS.

5G DOSTAJE MIKROFALE RADIOWE DO CZĘSTOTLIWOŚCI DO JUŻ SIECI PROMIENIOWANEJ PROMIENIOWANIEM.

Impulsowe promieniowanie mikrofalowe składa się z mikrosekundowych impulsów rozpylanych przez atmosferę, przesyłających dane z prędkością światła. Ponieważ te impulsy danych przenikają lub odbijają się od wszystkiego, co znajduje się na ich drodze, powodują biologiczną szkodę dla ludzi, roślin, zwierząt i zwierząt – w tym dla pożytecznych ptaków i zapylaczy.

„Zawsze obecna” infrastruktura bezprzewodowa obejmująca ponad 300 000 nowych anten 5G będzie miała potencjał, by poważnie uszkodzić zdrowie – zwłaszcza w pobliżu domów. W rzeczywistości naukowcy zajmujący się technologią przewodową charakteryzują instalację rozproszonych systemów antenowych w pobliżu okien sypialni jako „napaść”.

EMF ASSAULT NA LUDZKOŚĆ AMERYKANÓW

W maju 2016 r. Amerykański federalny narodowy program toksykologiczny opublikował „częściowe ustalenia” z badania o wartości 25 mln USD dotyczącego wpływu promieniowania telefonii na zdrowie. Wyniki były alarmujące. Naukowcy odkryli, że hiperplazja – lub nieprawidłowy wzrost tkanek lub narządów – i nowotwory występują znacznie szybciej w obecności promieniowania mikrofalowego o częstotliwości radiowej.

14 lipca 2016 r. FCC zatwierdziło przeniesienie do 5G – i rozpoczęła się instalacja rozproszonych systemów antenowych na słupach.

13 września 2017 r. Naukowcy ostrzegają przed potencjalnymi poważnymi skutkami dla zdrowia 5G. Możesz przeczytać ich zbiorowe oświadczenie o protestach 5G pod adresem:

Naukowcy ostrzegają przed potencjalnymi poważnymi skutkami dla zdrowia 5G

Wstępna instrukcja zalecenia brzmi:

My, niżej podpisani, ponad 180 naukowców i lekarzy z 35 krajów, zalecamy moratorium na wprowadzenie piątej generacji, 5G, do telekomunikacji, dopóki potencjalne zagrożenia dla zdrowia ludzkiego i środowiska nie zostaną w pełni zbadane przez naukowców niezależnych od przemysłu. 5G znacznie zwiększy ekspozycję na pola elektromagnetyczne o częstotliwościach radiowych (RF-EMF) na 2G, 3G, 4G, Wi-Fi itp. Dla już istniejących telekomunikacji. Udowodniono, że RF-EMF jest szkodliwy dla ludzi i środowiska.

Obecne wytyczne FCC uwzględniają jedynie efekty termiczne tych ekspozycji bezprzewodowych, nie biorą pod uwagę niekorzystnych efektów biologicznych. Oznacza to, że jeśli ekspozycje nie gotują, są bezpieczne. Badania szczegółowo opisują tysiące niekorzystnych efektów biologicznych, które występują na poziomach znacznie poniżej poziomu wymaganego do ogrzania tkanki.

Aktualne wytyczne określają limity narażenia dla bezprzewodowych urządzeń przenośnych pod względem współczynnika absorpcji swoistej (SAR). SAR jest miarą szybkości, z jaką promieniowanie o częstotliwości radiowej (RF) jest pochłaniane przez ciało. W przypadku narażenia na promieniowanie radiowe z urządzeń bezprzewodowych dopuszczalny limit SAR FCC wynosi 1,6 wata na kilogram (W / kg), jako uśredniony na jeden gram tkanki. Wszystkie urządzenia bezprzewodowe sprzedawane w USA muszą być zatwierdzone przez FCC, aby zapewnić, że nie przekraczają maksymalnego dopuszczalnego poziomu SAR podczas pracy na najwyższym możliwym poziomie mocy urządzenia.

Ta wytyczna nie chroni nas bardzo, ponieważ nie bierze pod uwagę faktu, że większość ludzi jest dziś narażona na wiele ekspozycji na promieniowanie bezprzewodowe. Skumulowane poziomy narażenia na promieniowanie mogą być ponad 100 razy wyższe niż oficjalne limity narażenia – szczególnie w miejscach takich jak szkoły i biura.

Oczywiście wytyczne FCC wymagają aktualizacji, oto kilka sugestii:

 1. Przepisy muszą uwzględniać skutki biologiczne tych ekspozycji, a nie tylko efekt ogrzewania.
 2. Przepisy FCC powinny opierać się na maksymalnej mocy każdego bezprzewodowego urządzenia nadawczego na podstawie liczby urządzeń bezprzewodowych znajdujących się w pobliżu.
 3. W miejscach takich jak szkoły i firmy wszystkie urządzenia bezprzewodowe powinny mieć możliwość automatycznego ograniczenia maksymalnej mocy w oparciu o liczbę urządzeń bezprzewodowych znajdujących się w pobliżu.

W liście do FCC od dr Yael Stein MD z Hadassah Medical Center, Jerozolima, Izrael, zatytułowany: Opozycja wobec technologii 5G Spectrum Frontiers Millimeter Wave , autor pisze:

Symulacje komputerowe wykorzystujące metodę Domeny Czasu Różnic Skończonych (FDTD) wyraźnie pokazały, że przewody gruczołów potowych są strukturami o wysokiej absorpcji fal milimetrowych (5G). Narażenie na promieniowanie GHz o dużej mocy powoduje nagłą ostrą odpowiedź na ból nawet bez bezpośredniego ogrzewania warstwy rogowej.

Publiczna ekspozycja na fale milimetrowe, w zakresie częstotliwości sub-terahercowych, jest obecnie mniej powszechna. Jeśli te urządzenia wypełnią przestrzeń publiczną, będą miały wpływ na wszystkich, w tym na bardziej wrażliwych członków społeczeństwa: niemowlęta, kobiety w ciąży, osoby starsze, chore i osoby nadwrażliwe na elektryczność. Badania dr. Steina wykazały, że:

 • Ludzkie kanały potowe transmitują i odbierają fale elektromagnetyczne, które odzwierciedlają stan emocjonalny osoby, jako przedłużenie współczulnego układu nerwowego, który unerwia przewody potowe.
 • Te nowo zasugerowane funkcje fizjologiczne i psychologiczne ludzkich przewodów potowych nie zostały jeszcze wystarczająco zbadane.
 • Symulacje komputerowe wykazały, że gruczoły potowe koncentrują fale podterahercowe w ludzkiej skórze. Ludzie mogli wyczuć te fale jako ciepło.Wykorzystanie technologii komunikacyjnej sub-terahercowej (milimetrowej) (telefony komórkowe, Wi-Fi, anteny) może spowodować, że ludzie będą odczuwać fizyczny ból poprzez nocyceptory.
 • Potencjalnie, jeśli Wi-Fi 5G jest rozpowszechniane w domenie publicznej, możemy spodziewać się więcej skutków zdrowotnych obserwowanych obecnie przy częstotliwościach radiowych / mikrofalowych, w tym o wiele więcej przypadków nadwrażliwości na elektryczność (EHS), a także wiele nowych skarg dotyczących bólu fizycznego i jeszcze nieznana różnorodność zaburzeń neurologicznych.
 • Będzie możliwe wykazanie związku przyczynowego między technologią 5G a tymi konkretnymi efektami zdrowotnymi. Osoby dotknięte chorobą mogą być uprawnione do odszkodowania.

Badanie wykazało również, że istnieje ryzyko zdrowotne związane z promieniowaniem EMF.Oprócz większego ryzyka zachorowania na raka odnotowano, że narażenie na promieniowanie elektromagnetyczne w częstotliwościach radiowych / mikrofalowych wpływa na: płodność u mężczyzn i kobiet, wpływ neurologiczny na jakość snu, zdolności uczenia się i pamięć z powodu zwiększonego stresu oksydacyjnego, powodując reakcje skórne i żołądkowo-jelitowe , zjawiska nadwrażliwości (elektro nadwrażliwość / EHS) i inne.

Nadwrażliwość na elektryczność / EHS charakteryzuje się szeregiem niespecyficznych objawów, które dotykają osoby przypisywane ekspozycji na pola elektromagnetyczne. Objawy najczęściej występujące obejmują objawy dermatologiczne (zaczerwienienie, mrowienie i pieczenie), a także objawy neurasteniczne i wegetatywne (zmęczenie, zmęczenie, zaburzenia snu, trudności w koncentracji, zawroty głowy, nudności, kołatanie serca i zaburzenia trawienia).Podczas gdy warunek nadal nie jest formalnie uznawany za chorobę, w niektórych krajach (np. W Szwecji) jest formalnie uznawany za upośledzenie funkcjonalne, a ludzie kwalifikują się do odszkodowania z powodu tego warunku.

Uważa się, że interakcje fal milimetrowych z żywymi systemami występują głównie na poziomie subkomórkowym lub komórkowym. Promieniowanie Sub-THz i THz może oddziaływać ze składnikami komórkowymi na wielu poziomach, w tym na chromosomy, DNA, geny i białka. Starsze badania z Europy Wschodniej oraz nowe badania wykazały, że powyżej 30 GHz występują efekty biologiczne zależne od częstotliwości. [koniec]

WYBÓR OD: LIST DO FCC OD DR. YAEL STEIN MD W PRZECIWDZIAŁANIU DO FRONTÓW SPEKTRUM 5G

CZY EMFS i MIKROFALE MOGĄ ZABEZPIECZYĆ?

Odpowiedź na pytanie, czy pola elektromagnetyczne i mikrofale mogą ci zaszkodzić, jest po prostu: tak, na wiele sposobów. Setki badań potwierdziły szkodliwy wpływ pól elektromagnetycznych z anten, telefonów komórkowych i urządzeń bezprzewodowych.Udowodniono, że technologia, która została stworzona, aby pomóc naszemu życiu, sprawia, że jesteśmy chorzy. Dodanie mili-fal (5G) do efektów pól elektromagnetycznych i promieniowania mikrofalowego sprawia, że środowisko jest jeszcze bardziej trujące.

Poniżej wymieniono niektóre negatywne skutki promieniowania elektromagnetycznego, które stwierdzono u ludzi.

Uszkodzenia komórkowe: W wielu badaniach stwierdzono uszkodzenia komórkowe z pól elektromagnetycznych o wysokiej częstotliwości, które mają kluczowe znaczenie dla inicjacji raka i promocji raka.

Znacznie zwiększone ryzyko glejaka: badanie Interphone za 25 milionów dolarów wykazało, że: „regularne korzystanie z telefonu komórkowego przez dorosłych może znacznie zwiększyć ryzyko wystąpienia glejaków o 40% przy 1640 godzinach lub więcej użytkowania (to około pół godziny dziennie) dziesięć lat).”

Ryzyko nowotworu po stronie telefonu komórkowego: Ponownie w badaniu Interphone – „guzy częściej występowały po stronie głowy, która była najczęściej używana do dzwonienia”.

Szkodliwy stowarzyszenie między promieniowanie telefonów komórkowych i guzów: przegląd 23 badań epidemiologicznych przez 7 naukowców na związek między telefonami komórkowymi i raka stwierdziła, „szkodliwe towarzystwo.”

Zwiększone ryzyko dla glejaka i nerwiaka słuchowego: od Hardell Research Group: „Spójny wzór zwiększonego ryzyka glejaka i nerwiaka nerwowego związanego z używaniem telefonów bezprzewodowych”.

Ryzyko płata skroniowego i glejaka : Niedawne francuskie badanie wykazało zwiększone ryzyko nowotworów glejaka i płata skroniowego. Badanie wykazało, że „ryzyko było większe w przypadku glejaków, guzów skroniowych do użytku w telefonii komórkowej zawodowej i miejskiej”.

Zwiększone ryzyko Acoustic nerwiak Users długoterminowego Telefony: Niedawne badaniana 790.000 kobiet w średnim wieku w Wielkiej Brytanii stwierdzono, że „kobiety, którzy używali telefonów komórkowych przez dziesięć lub więcej lat były dwa i pół razy częściej rozwinąć neuroma akustycznego. Ryzyko wystąpienia nerwiaka nerwowego wzrastało wraz z liczbą lat używania telefonów komórkowych ”.

Zwiększone ryzyko neuropatii akustycznej: badania przeprowadzone przez Lonn sugerują, że „zwiększone ryzyko nerwiaka słuchowego związanego z używaniem telefonów komórkowych wynosi co najmniej 10 lat”.

Ryzyko guza mózgu jest wyższe na stronie „Telefon komórkowy”: W artykule badawczym, wktórym przeanalizowano 11 badań, stwierdzono „związek między długotrwałym korzystaniem z telefonu komórkowego a rozwojem guza mózgu po tej samej stronie głowy co telefon komórkowy”.

Złośliwe guzy mózgu: Ostatnie prace Hardella dotyczyły długotrwałego używania telefonów komórkowych i bezprzewodowych. Podsumowując, stwierdzono, że „niniejsze badanie potwierdziło wcześniejsze wyniki powiązania między telefonem komórkowym i bezprzewodowym a złośliwymi guzami mózgu. Odkrycia te potwierdzają hipotezę, że RF-EMF odgrywają rolę zarówno na etapie inicjacji, jak i promocji karcynogenezy. ”

Rak gruczołu przysadki: studium mowa powyżej również stwierdził, że „ryzyko raka przysadki był ponad dwukrotnie wyższy niż wśród kobiet, które stosowały telefon komórkowy za mniej niż pięć lat, w porównaniu z nigdy użytkowników.”

Rak tarczycy: Niedawne badanie izraelskie wykazało „dowody zmian w komórkach tarczycy w odpowiedzi na promieniowanie elektromagnetyczne”.

Ryzyko czerniaka: Szwedzkie badania stwierdzono „bardzo wyraźny związek pomiędzy wzrostem używania telefonów komórkowych i zwiększenie stawki głowy czerniaka w krajach skandynawskich.”

Stem Cell Cancer: W kontrowersyjnym amerykańskim badaniu na 29 przypadków guzów neuro-nabłonkowych użytkownicy telefonów komórkowych stanowili 11 z nich. Te początkowe wyniki wskazywały na prawie trzykrotne zwiększenie ryzyka guzów neuro-nabłonkowych poprzez użycie telefonu komórkowego.

Oral Cancer: izraelski badanie na 460 przypadków nowotworów gruczołu przyuszniczych (PGT) znalezione „w oparciu o największą liczbę łagodnych pacjentów PGT zgłoszone do tej pory, nasze wyniki sugerują związek pomiędzy używania telefonów komórkowych i PGTs”.

Nowotwory złośliwe ślinianki przyusznej: w innym izraelskim badaniu zanotowano przypadki zgonów odnotowane w Narodowym Rejestrze Nowotworów w okresie 36 lat: „całkowita liczba nowotworów ślinianki przyusznej w Izraelu wzrosła czterokrotnie od 1970 r. Do 2006 r. Wraz ze wzrostem liczby telefonów komórkowych, podczas gdy w innych poważnych przypadkach nowotwory gruczołów ślinowych pozostały stabilne. ”

Białaczka: obszerny przegląd kilkunastu badań, w tym badań ekspozycji na promieniowanie wieży komórkowej i wież telewizyjnych i radiowych znalezionych „rak, zwłaszcza guz mózgu i białaczka, ale także wszystkie inne nowotwory”.

Multifocal Breast Cancer: amerykańscy naukowcy badali młode kobiety z rakiem piersi. Odkryli, że „wszyscy pacjenci regularnie nosili smartfony bezpośrednio na piersiach w biustonoszach przez 10 godzin dziennie przez kilka lat i rozwinęli guzy w obszarach piersi bezpośrednio pod telefonami”.

Rak oczu: niemiecki Studium wykazała związku między czerniaka błony naczyniowej i promieniowanie telefonów komórkowych i podobnych ekspozycji.

Diverse guzów nowotworowych: brazylijski Studium ustalono bezpośredni związek pomiędzy różnymi zgonów z powodu nowotworów, takich jak nowotwory prostaty, piersi, płuc, nerek i wątroby w trzecim co do wielkości miasto Brazylii i ekspozycji na promieniowanie wieża telefonii komórkowej.

Telefon komórkowy Subskrypcja Link do nowotworów mózgu: badanie US analizowano liczbę abonentów telefonii komórkowej i guzów mózgu u dziewiętnastu stanach USA, doszli do wniosku, „bardzo liniowa zależność pomiędzy korzystanie z telefonu komórkowego i częstości występowania nowotworów mózgu jest niepokojące i na pewno wymaga dalszych badań epidemiologicznych . ”

Przepuszczalność bariery krew-mózg (BBB): Po raz pierwszy odkryto w 1975 r., Że promieniowanie EMF powoduje wyciek BBB , ponieważ co najmniej kilkanaście laboratoriów na całym świecie potwierdziło ten efekt .

Dotyczy przepływu krwi w mózgu: Fiński badania obrazowania mózgu . „Który EMF emitowane przez komercyjnych komórkowym wpływa rCBF [regionalnego mózgowego przepływu krwi u człowieka]” również, sugeruje to, że promieniowanie komórka wpływa aktywność neuronów.

Pojedyncze i podwójne pęknięcia DNA: W pionierskich pracach na Uniwersytecie Waszyngtońskim zespół odkrył, że pojedyncze pęknięcia DNA z ekspozycji na promieniowanie EMF u szczurów w początkowym badaniu. W kolejnym badaniu stwierdzono pojedyncze i dwuniciowe pęknięcia DNA .

Różne efekty genetyczne: W austriackim badaniu przeanalizowano wyniki 101 różnych opublikowanych artykułów na temat wpływu pól elektromagnetycznych na DNA. Badanie wykazało, że „istnieje wiele dowodów na to, że EMF i mikrofale mogą zmienić materiał genetyczny eksponowanych komórek”.

Zwiększona liczba mikrojąder: proliferacja mikrojąder wskazuje na rodzaj uszkodzenia DNA silnie związanego z rakiem. Badanie brazylijskie wykazało, że „napromieniowanie pola elektromagnetycznego [ekspozycja na niski poziom telefonów komórkowych] w czasie ciąży prowadzi do zwiększenia częstości mikrojąder erytrocytów u potomstwa szczurów.”

Białka szoku cieplnego (HSP) Wytwarzanie spada: badania w USA narażone zarodków kurzych promieniowania EMF. Doszli do wniosku, że „ten indukowany przez EMF spadek poziomów HSP70 i wynikający z niego spadek cytoprotekcji sugeruje mechanizm, dzięki któremu codzienna ekspozycja może zwiększać prawdopodobieństwo raka i innych chorób”.

Oksydacyjnego uszkodzenia DNA: Guler badanie z Turcji narażone kobiet i mężczyzn niemowląt królików 1800 MHz EMF promieniowania i stwierdzono, „promieniowanie EMF może indukować przemiany biochemiczne, zwiększając wolnorodnikowych ataków biocząsteczek strukturalne.” F Ree rodników jest związane z rozwojem rak.

Przerwy na nici DNA: austriackie badanie ujawniło komórki ludzkie i szczurze na promieniowanie telefonu komórkowego i odkryło „pęknięcia DNA w pojedynczej nici i pęknięcia podwójnej nici”.

Zmiany w ekspresji genów: Badanie Belyaev wykazało, że wystawienie „mózgu szczura na mikrofale 915 MHz indukuje zmiany w ekspresji genów”.

Uszkodzenia chromosomów: belgijski badanie recenzji: 16 eksperckich badań monitorujących gen z całego świata. W 13 z 16 niezależnych badań stwierdzono, że „osoby narażone na EMF mają zwiększoną częstość uszkodzeń genetycznych (np. Aberracje chromosomalne)”.

Centralny układ nerwowy: amerykański badacz dr Henry Lai komentuje, że istnieje kilka badań, które pokazują, że powtarzająca się ekspozycja na EMF przy stosunkowo małej mocy powoduje zmiany morfologiczne w ośrodkowym układzie nerwowym, „zmiany w morfologii, zwłaszcza śmierci komórek, mogą mieć istotny wpływ na zdrowie. Przypuszcza się, że przyczyną raka jest indukowana obrażeniami proliferacja komórek ”.

ZAGROŻENIA DLA ZDROWIA PROMIENIOWANIA MIKROFALOWEGO

Ekspozycje promieniowania radiowego mikrofalowego typu emitowanego przez telefony komórkowe są również powiązane z wieloma innymi chorobami i chorobami potencjalnie zagrażającymi życiu, w tym; uszkodzenie nasienia i niepłodność męska, poronienia, choroby układu naczyniowego, szumy uszne, rak z dzieciństwa, problemy ze snem, depresja, drażliwość, utrata pamięci, trudności z koncentracją, bóle głowy, zawroty głowy i zmęczenie, tendencje samobójcze, arytmia, zawały serca, zakłócenia szpiku kostnego, zmienione wapń poziom w komórkach, ADHD, redukcja nocnej melatoniny, zahamowanie układu odpornościowego, zapalenie stawów, reumatyzm, objawy skórne, choroby limfatyczne, autyzm i problemy ze słuchem.

Badania nad zagrożeniami mikrofalowymi

 • Szczury narażone na promieniowanie mikrofalowe z telefonów komórkowych przez dwie godziny wykazywały oznaki uszkodzenia mózgu z powodu wycieku bariery krew-mózg, która utrzymywała się 50 dni później ( telefony komórkowe i uszkodzenia mózgu , SiS 24).
 • Złamania DNA i nieprawidłowości chromosomalne stwierdzono w komórkach zwierzęcych i ludzkich narażonych na niskie poziomy mikrofal ( telefony komórkowe niszczą genomy DNA i szyfrujące , SiS 25)
 • Ryzyko nowotworów (piersi, prostaty, jelit, skóry, płuc i krwi) potroiło się z narażeniem na działanie mikrofal w południowoniemieckim mieście Naila pięć do dziesięciu lat po zainstalowaniu nadajnika telefonu komórkowego.
 • Ryzyko nowotworów zwiększyło się czterokrotnie na obszarach narażonych na promieniowanie mikrofalowe w Netanji w Izraelu, a nowotwory u kobiet wzrastały 10-krotnie w porównaniu z populacją ogólną.
 • Ryzyko neuroma akustycznego i glejaka wzrosło 2 do 3-krotnie w ciągu dziesięciu lat lub więcej korzystania z telefonu komórkowego.
 • Korzystanie z telefonu komórkowego silnie koreluje z chorobami przewlekłymi; Szwecja ma 7-krotny wzrost długotrwałej choroby od 1981 roku.
 • Mężczyźni, którzy używali telefonów komórkowych dłużej niż cztery godziny dziennie, mieli mniejszą liczbę plemników i plemniki gorszej jakości w porównaniu z tymi, którzy nie korzystali z telefonów komórkowych.
 • Badanie przeprowadzone w Grecji wykazało, że myszy narażone na mikrofale w telefonach komórkowych przy 1,68 m W / m 2 stały się całkowicie sterylne po pięciu pokoleniach, podczas gdy myszy narażone na 10,53 mW / m 2 stały się całkowicie sterylne po trzech pokoleniach.
 • Powielanie i sukces hodowlany wróbli i bocianów białych są ograniczone w pobliżu nadajników telefonów komórkowych, a ekspozycja na mikrofale w laboratorium spowodowała wysoką śmiertelność w embrionach kurcząt. ( Telefony komórkowe i Vanishing Birds , SiS 34)
 • Pszczoły nie wracają do uli, gdy zainstalowano bezprzewodowe stacje bazowe, wzbudzając silne podejrzenia, że promieniowanie mikrofalowe może być odpowiedzialne za zaburzenie kolonii, które teraz niszczy pszczelarzy i rolników w Stanach Zjednoczonych i Europie. ( Telefony komórkowe i Vanishing Bees , SiS 34)
 • Do 3,5% osób cierpi na szereg objawów, w tym ból głowy, nudności, brak koncentracji, depresję i alergię, znane jako „syndrom choroby mikrofalowej” w pobliżu nadajników telefonów komórkowych.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI, KTÓRE MOŻESZ ZROBIĆ

Sieć bezprzewodowa stała się narzędziem podłączonym do Internetu przedmiotów: telefonów, zegarków, telewizorów, iPadów, odtwarzaczy DVD, ekspresów do kawy, lodówek lub dowolnego urządzenia bezprzewodowego. Każda szkoła, szpital, biznes i kawiarnia mają Wi-Fi i nie możemy bez tego żyć, ale istnieją środki ostrożności, które możemy podjąć. Na przykład:

 • Wymień urządzenia bezprzewodowe na wersje przewodowe – zastąp telefony bezprzewodowe i modemy bezprzewodowe wersjami przewodowymi.
 • Ćwicz bezpieczne korzystanie z telefonu komórkowego – odległość jest twoim przyjacielem, unikaj używania telefonu komórkowego przy uchu.
 • Stwórz rezerwat snu o niskim EMF, w którym śpisz – pozbądź się sypialni ze wszystkich urządzeń elektrycznych.
 • Zmierz odczyty EMF w domu za pomocą prostego miernika EMF, aby znaleźć miejsca o niskiej energii w sanktuarium.

WYKONAJ DZIAŁANIE – STOP 5G!

Poniższe sugestie oferują praktyczne sposoby, w jakie obywatele mogą powstrzymać rozprzestrzenianie się technologii 5G.

 • Wejdź na stronę parentsforsafetechnology.org i dowiedz się, jak pisać, zadzwoń i wyślij e-mail do odpowiednich agencji, aby poinformować ich, że to bezprzewodowe wdrożenie musi zostać natychmiast przerwane. Strona zawiera adresy dla Centrum Urządzeń i Zdrowia Radiologicznego FDA, a także CDC, National Institutes of Health, National Institutes of Environmental Health Sciences oraz National Toxicology Program.

Po wysłaniu e-maila i wysłaniu tych grup, wyślij kopię do wybranych urzędników; również wyślij kopię do FCC.

 • Musimy wymagać dokładniejszych testów i wyższych standardów bezpieczeństwa . Badania i wstępne testy szerzą się w firmach, które są zainteresowane korzystaniem z lukratywnych wód 5G. Ale niewielu chętnie bada jego wpływ na zdrowie. Wytyczne Międzynarodowej Komisji ds. Ochrony przed Promieniowaniem Niejonizującym (ICNIRP) pozostają zasadniczo niezmienione od 1998 r., Nie pozwalając na uznanie promieniowania mikrofalowego o częstotliwości radiowej i fal radiowych za szkodliwe, chyba że występuje efekt ogrzewania.
 • Musimy powstrzymać niewłaściwą klasyfikację skóry jako kończyn, aby można było określić rzeczywiste poziomy promieniowania do odpowiednich badań.Międzynarodowa Komisja ds. Ochrony przed Promieniowaniem Niejonizującym (ICNIRP) zamierza klasyfikować skórę jako kończyny. Podczas klasyfikacji poziomów narażenia kończynom poświęca się mniej uwagi. Badania wskazują, że mili-fale najbardziej wpływają na skórę i oczy. Jeśli skóra zostanie sklasyfikowana jako kończyna, utoruje to przemysłowym gigantom możliwość wprowadzenia jeszcze wyższych ekspozycji i narażenia większej liczby osób na ryzyko.
 • Zbadaj Globalną Unię Przeciwdziałania Promieniowaniu z Kosmosu (GUARD), o której mowa w liście do FCC we wrześniu 2016 r., Zwracając im uwagę na szkody wyrządzone ludziom przez 5G. GUARD ostrzegł FCC, że 5G narusza Artykuł 3 Deklaracji Praw Człowieka ONZ, który stwierdza, że „każdy ma prawo do życia, wolności i bezpieczeństwa osobistego”. Dokument jest pełen badań, informacji i globalnego wsparcia, aby pomóc w wysiłkach „opierać się 5G”.
 • Poświęć trochę czasu na przejrzenie tego ważnego raportu i przeprowadź go przez sieć mediów społecznościowych: Przygotuj się na świat 5G. Program komunikacji i społeczeństwa, Aspen Institute .
 • Subskrybuj więcej rozwiązań w TakeBackYourPower.net, aby otrzymywać informacje o działaniach związanych z odpowiedzialnością i wysiłkach podejmowanych w celu „Resist 5G”.

DOŁĄCZ DO ODPORNOŚCI I STOP 5G

Szokująca i przerażająca rzeczywistość polega na tym, że bezprzewodowe promieniowanie EMF szkodzi ludziom w alarmującym tempie. Niezależnie od tego, ile setek badań wykazuje negatywne skutki działania pól elektromagnetycznych, mikrofal i mili fal, nieustanny marsz przemysłu w celu zainstalowania 5G wszędzie idzie dalej bez zastanowienia, czy ta nowa technologia jest bezpieczna dla ludzi, zwierząt, roślin, i środowisko.

Sign-Stop-5G-No-New-Antennas-in-My-Neighborhood

Dowody wydają się jasne, że zakończenie propagowania 5G jest jedynym rozsądnym wyborem. Wszyscy musimy pomóc edukować i oświecać niedoinformowanych obywateli, którzy mogą wymagać wyższych prędkości w Internecie, że istnieją realne zagrożenia dla 5G i Internetu rzeczy.

Aby powstrzymać bezmyślne rozprzestrzenianie się 5G, poproś o następujące zmiany w sieciach społecznościowych i wybranych przedstawicieli:

 • Stworzenie moratorium na dalszy rozwój i wdrożenie 5G.
 • Żądaj systematycznego przeglądu 5G przez EPA, zwłaszcza w odniesieniu do odpowiednich norm bezpieczeństwa.
 • Domagaj się przeprowadzania długoterminowych badań w celu określenia stopnia szkód, które 4G już zrobiło.
 • Walcz na poziomie lokalnym, aby odrzucić nowe anteny 5G.
 • Żądaj, aby Departament Zdrowia i Opieki Społecznej Stanów Zjednoczonych przeanalizował istniejące badania, aby ustalić poziom zagrożenia powodowanego przez pola elektromagnetyczne, mikrofale i mili-fale.
 • Żądaj powołania prezydenckiej komisji w celu ustanowienia „rozsądnych” zasad dotyczących promieniowania radiowego, które usuwają moc korporacji do napędzania innowacji high-tech.
 • Usuń wojsko z Urzędu Patentowego USA i zdemontuj zbrojne aspekty Internetu, telefonów komórkowych i urządzeń bezprzewodowych.
 • Zakończ promocję Internetu przedmiotów, który tworzy bezprzewodowe „boty” z każdego urządzenia w Internecie rzeczy.
 • Rozwikłać broń innowacji z DARPA, In-Q-Tel i korporacji napędzanych przez wojsko, którzy pracują przeciwko obywatelom USA.
 • Zakończ wszelki nadzór związany z Internetem, mediami społecznościowymi, telefonią komórkową i urządzeniami cyfrowymi. Przywróć wolność do wirtualnego królestwa, a nie państwa policyjnego.
 • Ponad 200 miast oficjalnie sprzeciwia się 5G. Zaangażuj swoje miasto.

.


Referencje

 1. „Choroby związane ze środowiskiem: Nadwrażliwość elektromagnetyczna. ANPED Briefing Paper .
 2. Wi-Fi, Wikipedia, http://en.wikipedia.org/wiki/Wi-Fi
 3. „London Leads iPass Wi-Fi League Table”. Tydzień IT , 6 marca 2007 r., Http://www.itweek.co.uk/itweek/news/2184855/london-leads-wi-league-table
 4. „Nauczyciele obawiają się zagrożenia zdrowia Wi-Fi”, Gary Cleland, Daily Telegraph, 23 kwietnia 2007 r., Http://www.telegraph.co.uk/news/main.jhtml?xml=/news/2007/04/23 /nwifi23.xml
 5. „Internet Wi-Fi stanowi zagrożenie dla zdrowia dzieci” Fiona MaCrae, 23 kwietnia 2007 r., Daily Mail , http://www.dailymail.co.uk/pages/live/articles/health/healthmain.html?in_article_id=449981&in_page_id= 1774
 6. „Potwierdzone ryzyko raka z mikrofalami”. Nauka w społeczeństwie
 7. „Mobile Phone and Brain Damage”. Science in Society 24 , 50-51, 2004.
 8. „Potwierdzone: telefony komórkowe przełamują DNA i mieszają genomy, ale„ nie ma ryzyka dla zdrowia? ” Science in Society 25 , 46-47, 2005.
 9. Hallberg i Johannsson. „Długoterminowa choroba i korzystanie z telefonów komórkowych”. J Australasian College of Nutritional & Environmental Medicine 2004, 23, 11-12.
 10. Agarwal A, Prabakaran SA, Ranga G, Sundarm AT, Sharma RK, Sikka SC. „Związek między używaniem telefonów komórkowych a płodnością ludzi: badanie obserwacyjne”. Amerykańskie Towarzystwo Medycyny Rozrodu . Abstrakcyjny. 06-A-350-ASRM, 5/1/2006
 11. Magras IN i Xenos TD. „Zmiany wywołane promieniowaniem w prenatalnym rozwoju myszy”. Bioelectromagnetics 1997, 18, 455-61.
 12. „Telefony komórkowe i ginące ptaki”. Nauka w społeczeństwie
 13. „Niebezpieczeństwo na falach powietrznych. Czy rewolucja Wi-Fi jest zdrowotną bombą zegarową? ”Geoffrey Lean, Independent w niedzielę , 22 kwietnia 2007 roku.
 14. „MP wzywa do zbadania ryzyka Wi-Ri”. The Times , 25 listopada 2006 r., Http://www.timesonline.co.uk/article/0,,2-2470828,00.html
 15. „Zagrożenia dla zdrowia związane z bezprzewodowymi laptopami”. Siegfried Schwarzmuller, Unia na rzecz edukacji i nauki , http://omega.twoday.net/stories/1755556/
 16. Santini R, Santini P., Danze JM, Le Ruz P i Seigne M. „Objawy doświadczane przez ludzi mieszkających w pobliżu stacji bazowych telefonów komórkowych: przypadki odległości i seksu.” Pathol Biol 2002, 50, 369-73.
 17. Kundi M. „Erste Ergebnisse der Studie u Auswirkungen von Mobilfunk-Basisstationen auf Gesundheit und Wolbeifinden.” Bernd des Instituts fur Umwelhygiene der Universität Wien.
 18. Navarro EA, Segura J, Portoles M, Gomez-Perretta de Mateo C. „Das Mikroweilensyndrom: Eine vorläufige Studie in Spanien.” Electromagnetic Biology and Medicine 2003, 22, 161-9.
 19. Hutter HP, Mashammer H, Wallner P i Kundi M. „Objawy subiektywne, problemy ze snem i wydajność poznawcza u osób żyjących w pobliżu stacji bazowych telefonów komórkowych”. Occup Environ Med 2006, 63, 307-13.
 20. „Pola elektromagnetyczne”. Światowa Organizacja Zdrowia, who.int/health_topics/electromagnetic_fields/en/
 21. „Wi-Fi: czy powinniśmy się martwić?” Nicki Daniels, The Times , 11 grudnia 2006, http://www.timesonline.co.uk/article/0,,8123-2495352_1,00.html
 22. Ger Oberfeld MD, Salzburg, Departament Zdrowia Publicznego. „List do gubernatora / dyrektora / zainteresowanego rodzica”. 5 grudnia 2005 r.
 23. „Rezolucja Benevento”. Http://www.icems.eu/docs/BeneventoResolution.pdf

___
http://aim4truth.org/2018/01/31/internet-of-things-fascism-by-another-name-powered-by-5g/

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s